A mindennapokból

18.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

2013/2014 évben ismét több jó gyakorlat átadás történt intézményünkben. Két jó gyakorlatunkat 4 megye összesen 7 intézménye vette át. Az adaptálás módjáról, a jó gyakorlat inétményben belüli továbbéléséről, alkalmazásáról közel egy év elteltével érdeklődtünk a partnerintézmények vezetőitől. A vélemények összegzése >> ezen a hivatkozáson << olvasható.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Márk

Rövid hírek

Udvarunkra fűzkunyhót és fűzkaput telepítettünk 2008 tavasszán. Ezek megerősödve, lombosodva kellemes árnyékot biztosítanak a kicsiknek. A fűzkunyhó halformájú, ezért a neve: "Szomjas potyka".