A mindennapokból

17.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Alapítványunk ajándékokkal kedveskedett azoknak a családoknak, és gyermekeiknek, akik adományaikkal támogattak bennünket az idei adventi időszakban. A sokféle, ünnephez kapcsolódó ajándéktárgyat, gyermekek számára kedves apró meglepetéseket az óvoda felnőtt közössége, ügyes kezű szülők készítették.

A befolyt 100 000,- Ft összegből óvodai csoportjaink könyvtára gazdagodhat. A könyveket a gyermekek a 2014. december 18-i karácsonyváró délelőttön vehetik birtokukba.

Köszönjük, hogy felajánlásaik segítségével az idei évben is hozzájárulhattunk gyermekeink karácsonyához!

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Ervin

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.