A mindennapokból

14.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Alapítványunk ajándékokkal kedveskedett azoknak a családoknak, és gyermekeiknek, akik adományaikkal támogattak bennünket az idei adventi időszakban. A sokféle, ünnephez kapcsolódó ajándéktárgyat, gyermekek számára kedves apró meglepetéseket az óvoda felnőtt közössége, ügyes kezű szülők készítették.

A befolyt 100 000,- Ft összegből óvodai csoportjaink könyvtára gazdagodhat. A könyveket a gyermekek a 2014. december 18-i karácsonyváró délelőttön vehetik birtokukba.

Köszönjük, hogy felajánlásaik segítségével az idei évben is hozzájárulhattunk gyermekeink karácsonyához!

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Sára, Márió

Rövid hírek

Amennyiben befizetett adója 1 százalékával támogatni kívánja az óvoda "Vadvirág" Alapítványát, akkor kérjük, az adóbevalláskor a rendelkező nyilatkozaton tüntesse fel alapítványunk adószámát: 18932162-1-19