A mindennapokból

01.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

2015. október 6.-án az állatok világnapjához kapcsolódva meghívtuk óvodánkba az Alfadog Kutyaiskolásokat. Szántó István és Mohl Judit a Kutyaiskola vezetői, Rénó, a németjuhász kutya közreműködésével sok hasznos ismerethez juttatták óvodásainkat.

Segítségükkel megtudhatták gyermekeink: Mit kell tenni, hogy a kutyáink jól érezzék magukat? Hogyan menjünk el kutya mellett, kutyás házak kerítései mellett csoportosan és egyénileg? Milyen lépéseket ajánlott megtenni, ha egy idegen kutyát szeretnénk megsimogatni? Hol és hogyan simogassunk? Láthattuk Rénót játszani, labdázni, karikákon áthaladni is. Az interaktív bemutatót gyermekeink nagyon élvezték.

Óvodánk Napsugár csoportosai saját sütésű, frissen készült kutyakeksszel hálálták meg az előadók munkáját.

Vigváriné Nagy Ildikó óvodapedagógus

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Beáta, Izolda, Lea

Rövid hírek

Amennyiben befizetett adója 1 százalékával támogatni kívánja az óvoda "Vadvirág" Alapítványát, akkor kérjük, az adóbevalláskor a rendelkező nyilatkozaton tüntesse fel alapítványunk adószámát: 18932162-1-19