A mindennapokból

20.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Ünnepélyes keretek között vettek búcsút a kedves óvodától, a társaktól, óvodapedagógusoktól, dajka néniktől, az intézmény minden dolgozójától a legnagyobbak. Utoljára végigsétáltak az óvoda épületén, udvarán, beintegettek a konyhába, az irodákba. Virágokkal, dallal, verssel és ajándékokkal búcsúztatták őket társaik. Felkészültek az útra, az iskolás életre. Megerősödtek, megügyesedtek, sok-sok élménnyel, ismerettel lettek gazdagabbak az itt töltött évek során. Megszőtték ballagó tarisznyájukat és jelképesen átlépték a virágokkal díszített kaput. Az ünnepségen részt vettek a Dózsa György Általános Iskolából a tanító nénik is, akik ősszel várják őket az iskolában.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Antal, Antónia

Rövid hírek

Udvarunkra fűzkunyhót és fűzkaput telepítettünk 2008 tavasszán. Ezek megerősödve, lombosodva kellemes árnyékot biztosítanak a kicsiknek. A fűzkunyhó halformájú, ezért a neve: "Szomjas potyka".