A mindennapokból

10.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

A Föld Világnapját (április 22.) sokszínűen ünnepeltük meg óvodánkban. Három csoport, a Süni, a Vackor és a Csiribiri ellátogatott a Betekints – völgybe és a gyermekek megfigyeléseket, tapasztalatokat szerezhettek, gyűjthettek a természetről: vízi élőlényekről, élőhelyekről, erdőről, fákról, lakóikról, állatokról. Madárhangokat hallgathattak, körjátékot játszhattak, énekelhettek, majd később a játszótéren érezhették jól magukat.

A Mazsola csoport gyermekei a közeli szelektív hulladékgyűjtőnél válogathattak és dobálhattak be szemetet a megfelelő kukába.

A Csiribiri csoportba járó gyermekek részt vehettek a Földbolygó festésében, amely aztán az ablakukat díszítette.

A Süni csoport pedig néhány kedves és lelkes szülővel és a gyermekeikkel az óvodánk kisudvarán található gyógynövényes kis kertünket rendezgették, szépítgették, ágyás szegéllyel körbe kerítették. Köszönjük a szülők munkáját, segítségét!

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Beáta, Izolda, Lea

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.