A mindennapokból

09.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Június 6-án, szerdán délelőtt búcsúztak a nagyok az óvodánktól. Az ünnepi hangulatot a gyermekek alkalomnak megfelelő öltözete csak fokozta. Délelőtt a feltarisznyázott ballagók énekelve sétáltak végig az óvoda udvarán és folyosóin. Az aulában várták őket az óvodánkba járó kisgyermekek, és a Dózsa György Általános Iskola két tanító nénije. Itt elbúcsúztunk el az iskolába készülőktől ünnepélyes keretek között. Az óvodavezető Marika néni szép gondolatokkal köszönt el minden ballagó óvodástól, akik virággal, kedveskedtek neki és a tanító néniknek is. Megköszöntötték a ballagók egy-egy szál virággal a pedagógiai munkát segítő dolgozóinkat is. Verssel búcsúztak a Napsugár csoport ballagói, majd verssel köszöntötték a Süni csoportba járók a ballagókat. Kedves énekkel lepték meg társaikat a Mazsola csoportosok is. Ezen a délelőttön az óvodások verssel, virággal búcsúztak a nyugdíjba vonuló Cseh Mária, Marika dadus nénitől. Az ünnepség végén minden ballagó óvodás átbújhatott egy virágokkal feldíszített kapun, és jelképesen elindult az iskolába. Ezután mindenki visszasétált a csoportjába ahol finomságokat fogyasztva folytatódott az ünneplés. A csoportokba a tanító nénik is belátogattak és megajándékozták a ballagókat, amit az óvodától, óvó néniktől, társaktól kapott ajándékokkal együtt hazavihettek.

Szép éveket töltöttünk együtt, búcsúzunk Tőletek! Sok sikert kívánunk az iskolában!

Balogh Alíz, óvodapedagógus

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Márk

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.