A mindennapokból

13.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Június 1-én, pénteken Intézményünk is csatlakozott ahhoz a nemes kezdeményezéshez, amely által közösen együtt, óvodai szinten fejeznénk ki a környezetvédelem és a szelektív hulladékgyűjtés iránti elkötelezettségünket, támogatásunkat. Ezt az akciót az Italos Karton Környezetvédelmi Egyesület kezdeményezte, hogy felhívja a figyelmet a környezetvédelem, a szelektív hulladékgyűjtés, az italos karton hulladék szelektív gyűjtésének fontosságára. Ennek érdekében, mi is egy felhívással megkértük a szülőket, hogy ezen a napon zöld pólóban érkezzenek a gyerekek. Természetesen az óvodapedagógusaink is zöld felsőben érkeztek.

Fogjunk össze és tegyünk lépéseket a szemléletformálás, a szelektív hulladékgyűjtés és egy élhetőbb környezet érdekében.

Köszönjük a szülők figyelmét, támogatását!

                                                                               „Még Zöldebb Óvodáért” Munkaközösség

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Ervin

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.