A mindennapokból

06.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Óvodánk 2017.11.15-én ismételten részt vett a Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola által megrendezett Dózsa Kupán, melyre összesen velünk együtt 8 városi óvoda érkezett el. Ez alkalommal 12 kisgyermekkel vettünk részt ezen az eseményen. Előtte többször is összegyűltünk velük a tornaszobában és próbáltunk felkészülni a nagy megmérettetésre. A nagy napon a résztvevő gyermekek nagyon lelkesen, ügyesen és kitartóan küzdöttek, pedig sok erőt próbáló feladat várt rájuk. A 8 csapat közül 3. helyezést értünk el, melynek nagyon örültünk. Egyéni versenyben, buzogány - hajításban Békési András szintén 3. lett. Gyönyörű oklevéllel, ajándékokkal és tapasztalatokkal tértünk vissza az óvodába.

Köszönjük a résztvevő gyerekek kitartását, bátorságát:

Horváth Ákos, Békési András, Tóka Tamás, Tuza Dorka, Pálffy Léda, Tuza Lili, Kardos Dávid, Kocsis Eszter, Vass Csenge, Német Roland, Tóth Kornél, Kovács Áron

Felkészítő óvodapedagógusok: Balogh Alíz és Gulyásné Marton Márta

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Ervin

Rövid hírek

Udvarunkra fűzkunyhót és fűzkaput telepítettünk 2008 tavasszán. Ezek megerősödve, lombosodva kellemes árnyékot biztosítanak a kicsiknek. A fűzkunyhó halformájú, ezért a neve: "Szomjas potyka".