A mindennapokból

10.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Szeptember 22-én óvodánk is csatlakozott az Európai Mobilitás Hét programjához. Rendőrök köszöntötték a gyerekeket az aulában. Minden kisgyermek fényvisszaverő mellényt öltött magára, jelző karkötőt kapott, majd Zebulon – egy kis rendőr zebra – segítségével a rendőr hölgy tudatosította a gyerekekben a gyalogos közlekedés helyes szabályait. Ezek után gyakorlatban is kipróbálhatták az elhangzottakat az óvoda körüli séta alkalmával.

Tunner Krisztina óvodapedagógus

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Ervin

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.