A mindennapokból

15.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Hagyományainkhoz híven május-június hónapban az óvodai csoportok nagy kirándulásokat tesznek a gyermekek örömére. Az elmúlt hetekben valamennyi csoport felkerekedett, hogy óvodán kívüli élményekkel tele térjenek issza, és kezdődjék a nyári vakáció. Volt olyan csoport, akik szülőkkel együtt szervezték meg a kirándulásokat. A Vackor csoport Balatonalmádiban, a Napsugár csoport Sümegen, a Pitypang csoport Nemesvámoson, a Csiribiri, Mazsola és Süni csoport pedig egy balatoni hajózáson vett részt, úti céljuk Tihany volt.

A kirándulás megszervezése nagy felelősség a pedagógusok részéről, de nagy öröm és élmény az óvodásoknak. Ezekről az örömökről tanúskodnak a fotók.

Minden családnak kellemes nyarat, jó pihenést, feltöltődést, sok-sok élményt kívánunk!

Barcza Béláné óvodavezető

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Benedek

Rövid hírek

Amennyiben befizetett adója 1 százalékával támogatni kívánja az óvoda "Vadvirág" Alapítványát, akkor kérjük, az adóbevalláskor a rendelkező nyilatkozaton tüntesse fel alapítványunk adószámát: 18932162-1-19