A mindennapokból

13.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Június 12-én hétfő délelőtt búcsúztak a nagyok az óvodánktól. Ezen a napon mindenki az ünnepnek megfelelően csinos ruhába öltözködött. Délelőtt fél 10-kor feltarisznyáztuk a ballagókat és énekelve végig sétáltunk együtt az óvoda udvarán és folyosóin. Ezután az aulában gyülekeztünk ahol az óvodánkba járó többi kisgyermek, és a Dózsa György Általános Iskola leendő elsős tanító nénii és igazgatóhelyettese várt már bennünket. Itt ünnepélyes keretek között elbúcsúztunk tőlük. Az óvodavezető Marika néni szép gondolatokkal köszönt el minden kedves ballagó óvodástól, majd Márti néni az iskola igazgatóhelyettese köszöntötte az iskolába indulókat. Virággal, verssel kedveskedtek a leendő tanító néniknek is. Megköszönték a ballagók egy-egy szál virággal a pedagógiai munkát segítő dolgozóinkat is. Ezután a Süni csoport iskolába készülő óvodásai egy aranyos kis mesedramatizálással leptek meg bennünket. Később az itt maradó gyerekek is szép verssel köszöntek el a nagyoktól. Az ünnepség végén minden ballagó óvodás átbújhatott egy virágokkal feldíszített kapun. Ezután mindenki visszasétált a kis csoportjába ahol kis finomságokat fogyaszthatott el. A csoportokba a tanító nénik is belátogattak és megajándékozták a ballagókat.

Szép éveket töltöttünk együtt, búcsúzunk Tőletek! Sok sikert kívánunk az iskolában!

Balogh Alíz
óvodapedagógus

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Márk

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.