A mindennapokból

21.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

„Zöld óvodaként” fontosnak tartjuk a munkatársak továbbképzését, ezért a szakmai napot – immár hagyományosan - kirándulással töltöttük.

Óvodánk közössége az április21-i szakmai nap alkalmával a Gemenci Parkerőben járt. Ismerkedtünk a Pörbölyi Ökoturisztikai Központ jóvoltából Gemenc látnivalóival, egyedülálló élővilágával. Utaztunk a Gemenci Erdei Vasúton, mely hazánk egyetlen ártéri erdészeti kisvasútja. Nyomvonala a Duna és a Sió medrét követve a Gemenci erdőben halad. Gyönyörködtünk a csodás tájban, és megtekintettük a Bodri pincészetet, a híres Szekszárdi bor készítésének fortélyaival és eszközeivel ismerkedtünk.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Sára, Márió

Rövid hírek

Udvarunkra fűzkunyhót és fűzkaput telepítettünk 2008 tavasszán. Ezek megerősödve, lombosodva kellemes árnyékot biztosítanak a kicsiknek. A fűzkunyhó halformájú, ezért a neve: "Szomjas potyka".