A mindennapokból

03.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

„Zöld óvodaként” fontosnak tartjuk a munkatársak továbbképzését, ezért a szakmai napot – immár hagyományosan - kirándulással töltöttük.

Óvodánk közössége az április21-i szakmai nap alkalmával a Gemenci Parkerőben járt. Ismerkedtünk a Pörbölyi Ökoturisztikai Központ jóvoltából Gemenc látnivalóival, egyedülálló élővilágával. Utaztunk a Gemenci Erdei Vasúton, mely hazánk egyetlen ártéri erdészeti kisvasútja. Nyomvonala a Duna és a Sió medrét követve a Gemenci erdőben halad. Gyönyörködtünk a csodás tájban, és megtekintettük a Bodri pincészetet, a híres Szekszárdi bor készítésének fortélyaival és eszközeivel ismerkedtünk.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Ervin

Rövid hírek

Amennyiben befizetett adója 1 százalékával támogatni kívánja az óvoda "Vadvirág" Alapítványát, akkor kérjük, az adóbevalláskor a rendelkező nyilatkozaton tüntesse fel alapítványunk adószámát: 18932162-1-19