A mindennapokból

19.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Óvodánkban a hagyományokhoz híven, napokig foglalkoztak a gyermekek a készülődéssel.

A húsvét-várás jegyében verseket, dalokat, locsoló mondókákat, rigmusokat tanultak, tojástartókat, ajándékokat készítettek, tojást díszítettek a régi hagyományos módszerek és a modernebb technikák kipróbálásával.

A gyermekek délelőtt nyuszi-kereső programokon, játékokon vehettek részt, és a családoknak is megszerveztük a húsvétváró kézműves délutánt. Idén először, tojásfát is díszítettünk óvodánk udvarán, ahol a családok feltehették a díszítésre szánt tojásokat a kis fára.

A kellemes hangulatról, az élményszerű tevékenységekről tanúskodjanak a fotók!

Barcza Béláné, Marika néni, óvodavezető

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Olivér

Rövid hírek

Udvarunkra fűzkunyhót és fűzkaput telepítettünk 2008 tavasszán. Ezek megerősödve, lombosodva kellemes árnyékot biztosítanak a kicsiknek. A fűzkunyhó halformájú, ezért a neve: "Szomjas potyka".