A mindennapokból

15.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Óvodánk harmadik alkalommal is elnyerte a „Zöld Óvoda” címet.

A „Zöld Óvoda” pályázat kritérium rendszerének megfelelve 2010-ben először, majd 2013-ban újra megnyertük a „Zöld Óvoda” címet, mely arra ösztönzött bennünket, hogy új utakat keresve, a fenntarthatóságra nevelést előtérbe helyezve, még nyomatékosabban tegyünk meg mindent a családok bevonásával környezetünk megóvásáért. 2016-ban harmadszor is megpályáztuk és elnyertük a címet.

Arra törekszünk, hogy óvodánk minden dolgozója közvetítse a zöld óvoda szellemiséget és környezettudatos magatartásával pozitív mintát nyújtson gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt. Ennek érdekében kiemelt tennivalóink a következők:

A fenntarthatóságra nevelés a gyerekeken keresztül a családokra hatóan is.

A környezettudatos életvitel alapozása (takarékosság, természetvédelem, szelektív hulladékgyűjtés, újrahasznosítás).

A helyi sajátosságok, lehetőségek előtérbe helyezése.

Ezen az úton haladva 3 év múlva meg szeretnénk pályázni az „Örökös Zöld Óvoda címre.

Köszönjük a segítő közreműködésüket, együttműködésüket.

A Vadvirág Óvoda nevelőtestülete nevében:

a „Még zöldebb óvodáért” Munkaközösség,
Süveges Éva munkaközösség vezető óvodapedagógus

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Beáta, Izolda, Lea

Rövid hírek

Amennyiben befizetett adója 1 százalékával támogatni kívánja az óvoda "Vadvirág" Alapítványát, akkor kérjük, az adóbevalláskor a rendelkező nyilatkozaton tüntesse fel alapítványunk adószámát: 18932162-1-19