A mindennapokból

05.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Június 8-án szerda délelőtt búcsúztak az iskolába készülő nagyok az óvodánktól. Ezen a napon mindenki az ünnepnek megfelelően csinos ruhába öltözködött. Délelőtt fél 10-kor feltarisznyáztuk a ballagókat és énekelve végig sétáltunk együtt az óvoda udvarán és folyosóin. Ezután az aulában gyülekeztünk ahol a Dózsa György Általános Iskola leendő elsős tanító nénii és igazgatóhelyettese várt már bennünket. Itt ünnepélyes keretek között, versekkel, dalokkal elkezdődött a búcsúzás. A nagyok elköszöntek és virággal köszöntötték Marika nénit, az óvodánk vezetőjét, majd búcsúztak fiatalabb társaiktól, óvó néniktől, óvó bácsitól és az óvoda valamennyi dolgozójától. Virággal, verssel kedveskedtek a leendő tanító néniknek is. Később az itt maradó gyerekek is szép verssel köszöntek el a nagyoktól. Az óvodavezető Marika néni szép gondolatokkal emlékezett minden kedves ballagó óvodásról majd Márti néni az iskola igazgatóhelyettese köszöntötte az iskolába indulókat. Az ünnepség végén minden ballagó óvodás átbújhatott egy virágokkal feldíszített kapun. Ezután mindenki visszasétált a csoportjába ahol még beszélgethettek, búcsúzkodhattak, finomságokat fogyaszthattak el. A csoportokba a tanító nénik is és Marika néni is belátogatott és meglepték a ballagókat apró, az iskolában hasznosan használható ajándékokkal.

Szép éveket töltöttünk együtt, búcsúzunk Tőletek! Sok sikert kívánunk az iskolában!

Balogh Alíz óvodapedagógus

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Ervin

Rövid hírek

Udvarunkra fűzkunyhót és fűzkaput telepítettünk 2008 tavasszán. Ezek megerősödve, lombosodva kellemes árnyékot biztosítanak a kicsiknek. A fűzkunyhó halformájú, ezért a neve: "Szomjas potyka".