A mindennapokból

21.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Óvodánkban a hagyományos pünkösdikirály-választásra május 13-án, pénteken délelőtt került sor. Az időjárás sajnos nem kedvezett nekünk abban, hogy a rendezvény lebonyolítása az udvaron történjen meg, így óvodánk aulájában gyülekeztünk össze, de ez senkinek a kedvét nem vette el. A királyválasztásra a Süni csoport királylányának és udvarhölgyeinek vidám éneke invitálta a csoportokat. A királyfi jelölteknek izgalmas, erőt próbáló versenyfeladatokat kellett kiállniuk azért, hogy valamelyikük elnyerje a pünkösdi királylány kezét és a koronát. A feladatok között szerepelt: lovacskázás kisszéken, zsákban ugrálás, mocsárjárás, karikadobálás bójára. A gyerekek nagyon szurkoltak a küzdelemben résztvevő király jelölteknek, tapssal és hangos kiáltásokkal bíztatták őket. A rendezvény nagyon jó hangulatban telt, izgalommal figyelte mindenki, amikor a pontok összeszámolására került sor. Végül a Süni csoportba járó Lestár Máté foglalhatott helyet a pünkösdi trónon és az ő fejére került a korona.

Balogh Alíz óvodapedagógus

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Antal, Antónia

Rövid hírek

Amennyiben befizetett adója 1 százalékával támogatni kívánja az óvoda "Vadvirág" Alapítványát, akkor kérjük, az adóbevalláskor a rendelkező nyilatkozaton tüntesse fel alapítványunk adószámát: 18932162-1-19