A mindennapokból

20.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Május 12-én, csütörtökön, óvodánkból sok kisgyermek látogathatott el a Csermák Antal Zeneiskola által megrendezett „Kakaó Koncertre”. A délelőtti, fél órás programon gyermekeink különféle hangszerekkel ismerkedhettek: pl. fúvós, vonós, melyeket a zeneiskolában tanulók szólaltattak meg, mutattak be. Óvodásainkat is bevonták az előadásba, az ismert dalokat együtt énekelhették a hangszerekkel és akár táncolhattak, vagy mozdulatokkal kísérhették.

A programon mindenki jól érezte magát és gazdag élményekkel távozott.

Balogh Alíz óvodapedagógus

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Olivér

Rövid hírek

Udvarunkra fűzkunyhót és fűzkaput telepítettünk 2008 tavasszán. Ezek megerősödve, lombosodva kellemes árnyékot biztosítanak a kicsiknek. A fűzkunyhó halformájú, ezért a neve: "Szomjas potyka".