A mindennapokból

10.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

2016. március 22-én, kedden tartottuk óvodánkban a hagyománnyá vált húsvéti családi kézműves délutánt, melyre minden kedves családot szeretettel vártunk. A rendezvényen, négy helyszínen készíthettek a jelenlévők kedves kis tavaszi, húsvéti ajándékokat, díszeket. Többek között díszíthettek kifújt tojásokat krepp-papírragasztással, papír pillangókat vághattak, díszíthettek, műanyag palackból színes textília bevonásával, húsvéti kis kosárkákat is készíthettek és fonalból, meg spatulából lepkéket varázsolhattak. Közben alkalom nyílt kötetlen beszélgetésekre, ötletezgetésekre az ünnep közeledtével kapcsolatosan. A délutáni program jó hangulatban telt el, csodás dolgokat készítettek el együtt a gyerekek és szüleik, nagyszüleik.

Balogh Alíz óvodapedagógus

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Antal, Antónia

Rövid hírek

Amennyiben befizetett adója 1 százalékával támogatni kívánja az óvoda "Vadvirág" Alapítványát, akkor kérjük, az adóbevalláskor a rendelkező nyilatkozaton tüntesse fel alapítványunk adószámát: 18932162-1-19