A mindennapokból

21.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Ma befejeződött a korcsolyaoktatás.

A Veszprémi Jégkorong Sportegyesület, a helyi tanintézményekkel közösen alakította ki programját. Lehetőséget adott iskolai időt felhasználva, csoportos foglalkozásokra, iskolai és óvodai csoportok részére. A gyerekeket szervezetten, külön busszal vitték a helyszínre, óvodapedagógusok, pedagógiai asszisztensek kísérték őket. Óvodásaink kaptak használatra megfelelő jégkorcsolyát, sisakot. Biztonságos becsatolásukhoz az edző adott segítséget.

A program célja az volt, hogy a gyerekekkel megismertesse, megszerettesse a korcsolyázást. A tehetségek továbblépési lehetőségei is biztosítottak az egyesület által.

A fejlődéshez meg kellett tapasztalniuk az elesést is, de ez nem tántorította el őket a próbálkozásoktól.

Óvodánk minden óvodai csoportjából vettek részt gyermekek a programon. Akik a tíz alkalom alatt sokat fejlődtek, ügyesedtek, bátrabbak lettek.

Kungli Péterné Rita
Pedagógiai asszisztens

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Ervin

Rövid hírek

Amennyiben befizetett adója 1 százalékával támogatni kívánja az óvoda "Vadvirág" Alapítványát, akkor kérjük, az adóbevalláskor a rendelkező nyilatkozaton tüntesse fel alapítványunk adószámát: 18932162-1-19