A mindennapokból

02.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Kedves Szülők!

2016. 01. 18.-án hétfőn, elindul óvodánkban a Jégkorong SE által meghirdetett korcsolya oktatási program. A rendezvényre jelentkező gyermekeket külön busz szállítja el a korcsolyapályára. A busz 10 óra 30 perckor indul óvodánkból, és ide is hozza vissza őket. A jelentkezőket óvodapedagógus és pedagógiai asszisztens kíséri.

Kérjük, Önöket a gyerekek hozzanak magukkal: meleg overált, vízálló kesztyűt, innivalót. Korcsolyát a helyszínen biztosítanak. A tanfolyam díjtalan.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Olivér

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.