A mindennapokból

04.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

takait

1992-ben az ENSZ Környezetvédelmi Programja (UNEP) szeptember 23-ra meghirdette a Takarítási Világnapot, amelynek célja a világméretű nagytakarítás. Jelszava: "Gondolkodj világméretekben és cselekedj otthon". Magyarországon ezen a szeptemberi napon a környezet megtisztítására hívják fel az emberek figyelmét.

A takarítási világnaphoz kapcsolódva óvodánkban is munkadélutánt szervezünk a szülők, családok bevonásával

október 10-én, kedden délután 16 órától.

Célunk az óvoda területének, kerti tó környékének, csoportok kis kertjeinek és az óvoda közvetlen környezetének rendbetétele, az ott található természetes és egyéb hulladék összegyűjtése. Kérjük, hogy munkájukkal járuljanak hozzá a környezetünk megszépítéséhez és a gyermekek környezettudatos magatartásának kialakításához. A takarításhoz szükséges eszközökről (kesztyű, zsákok, kosarak, lombseprűk) a helyszínen gondoskodunk. Kerti szerszámokat pl. ásót, kapát (felnőtt) szívesen fogadunk.

Szeretettel várunk minden családot!

A Vadvirág Óvoda dolgozói

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Beáta, Izolda, Lea

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.