A mindennapokból

06.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

A Takarítási Világnap alkalmából október 10-én, kedden délután várjuk a kedves szülőket, családokat a hagyományos közös UDVARRENDEZÉSRE, melyet ebben az évben is az óvoda „Zöld”- munkaközössége szervez.

Célunk az óvoda udvarának rendbetétele, csinosítása, kertjeinek gondozása, virágok, bokrok telepítése a családok bevonásával, együttműködésével, támogatva a környezettudatos nevelést, e tevékenységben is mintát adva a gyermekeknek.

  • Október 6. Péntek

Zenés program a Dózsavárosi Klubkönyvtárban a Vackor csoport részvételével.

  • Október 13. Péntek

A Kabóca bábszínház bérletes előadása a Süni, a Mazsola, Vackor, Csiribiri és Napsugár csoport részvételével.

  • Október 20. Péntek 14-17 óráig

A jubileumi rendezvényünkhöz kapcsolódva, mely az egészséges életmódra nevelés témakörében kerül megrendezésre, ismét véradást szervezünk az óvodában a Vöröskereszttel együttműködve. Várjuk a vért adni szándékozó szülők, felnőttek előzetes jelentkezését!

  • Október 24-27. Jubileumi programok az óvoda alapításának 45. évfordulója alkalmából

A programról hamarosan tájékoztatjuk Önöket.

  • Október 27-án, pénteken, Nevelés nélküli szakmai nap az óvodában. Indokolt esetben, igény szerint a tagóvodában biztosítunk elhelyezést, ellátást.
  • TÁJÉKOZTATÁS:

Iskolai őszi szünet: október 30-tól november 03-ig.

November 01. kedd, munkaszüneti nap

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Olivér

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.