A mindennapokból

09.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Értesítjük a kedves Szülőket, hogy szeptember hónapban az óvodai csoportokban szülői köröket szervezünk, ahol az óvodapedagógusok tájékoztatást nyújtanak a gyermekek óvodakezdéséről, a befogadási időszakról, a tervezett óvodai- és csoportprogramokról. Ez a család és óvoda egyik kapcsolattartási formája óvodánkban. Várjuk Önöket!

Szülői körök időpontjai

Csiribiri csoport   -    Szeptember 18. Hétfő

Vackor csoport    -    Szeptember 19. Kedd

Napsugár csoport -    Szeptember 20. Szerda

Süni csoport         -    Szeptember 20. Szerda

Pitypang csoport  -    Szeptember 25. Hétfő

Mazsola csoport   -    Szeptember 27. Szerda

A Takarítási Világnap alkalmából október 10-én, kedden délután várjuk a kedves szülőket, családokat a hagyományos közös UDVARRENDEZÉSRE, melyet ebben az évben is az óvoda „Zöld”- munkaközössége szervez.

Célunk az óvoda udvarának rendbetétele, csinosítása, kertjeinek gondozása, virágok, bokrok telepítése a családok bevonásával, együttműködésével, támogatva a környezettudatos nevelést, e tevékenységben is mintát adva a gyermekeknek.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Sára, Márió

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.