A mindennapokból

02.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

November 2-4.

Az előzetes igényfelmérés alapján összevont csoportok működnek a Vadvirág Óvodában. A tagóvoda érdeklődés hiányában zárva tart.

November 14. és 16.

Bábszínházi előadások a Hangvillában.

November 16. Szerda

Dózsa kupa - versenyjátékok a Dózsa Iskolában, ahol a város óvodáinak csapatai mérik össze ügyességüket. Óvodánkat 16 gyermek képviseli. Vezetőjük és felkészítőjük: Lattenstein Jánosné és Ligetvári vera óvodapedagógusok.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Illés

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.