A mindennapokból

21.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

1992-ben az ENSZ Környezetvédelmi Programja (UNEP) szeptember 23-ra meghirdette a Takarítási Világnapot, melynek célja a világméretű nagytakarítás. Jelszava: „Gondolkodj világméretekben és cselekedj otthon.”

A takarítási világnaphoz kapcsolódva óvodánkban, ebben a nevelési évben is munkadélutánt szervezünk a szülők, családok bevonásával október 3-án, hétfőn, délután 16 órától.

Célunk az óvoda közvetlen környékének, udvarainak kitakarítása, rendezése és csinosítása. Kérjük, hogy munkájukkal járuljanak hozzá a környezetünk megszépítéséhez és a gyermekek környezettudatos magatartásának kialakításához. A takarításhoz szükséges eszközökről (kesztyű, zsákok, kosarak, lombseprűk) a helyszínen gondoskodunk.

Szívesen fogadunk a munkavégzéshez felnőtt ásót, kapát; virágpalántát.

Óvodánkban minden csoportunknál olvasható a faliújságon erről a megmozdulásról egy felhívás.

Szeretettel várunk mindenkit takarítási akciónkra!

Vadvirág Óvoda dolgozói

2016. szeptember 22.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Benedek

Rövid hírek

Amennyiben befizetett adója 1 százalékával támogatni kívánja az óvoda "Vadvirág" Alapítványát, akkor kérjük, az adóbevalláskor a rendelkező nyilatkozaton tüntesse fel alapítványunk adószámát: 18932162-1-19