A mindennapokból

11.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Óvodánkban rendszeresen szervezünk olyan programokat, amelyek óvodapedagógusaink módszertani megújulását szolgálják. Azonban ezeket a programokat, az októberi szakmai naphoz hasonlóan szívesen hirdetjük meg és tesszük nyitottá a térség óvodapedagógusai számára is. Ezek az alkalmak a továbbképzésen kívül segítik a szakmai kapcsolatok kialakulását, támogatását.

A szakmai nap végeztével kíváncsiak voltunk arra, mennyire elégettek a kollégák a porgrammal. Visszaigazolásul szolgálnak az elégedettségmérés eredményei számunkra. Jól láthatóan mutatja az összegzés, hogy szívesen jönnek intézményünkbe az ilyen rendezvényekre, teljes mértékben elégedettek a helyszínnel, szervezéssel, a programmal. Ez ösztönöz bennünket további szakmai rendezvények szervezésére.

A Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvodában megrendezett őszei szakmai napról elkészült elégedettségi mutatók:

Elégedettség-mérő lapok összesítése

„Ünnepek az óvodában, ünnepek a néphagyományban – tavaszi ünnepkör”

Szakmai nap 2016.október 28.

 

Kérdés

Átlagos pontszám

Százalék

1.

Mennyire elégedett a szakmai nap szervezésével?

4,96

99,23%

2.

Mennyire elégedett a helyszínnel?

5

100%

3.

Mennyire érezte hasznosnak a rendezvény szakmai tartalmát?

4,76

95,38%

4.

Milyennek ítéli meg a szakmai nap hangulatát?

4,96

99,23%

5.

A szakmai napon szerzett ismereteket tudja-e alkalmazni saját munkája során?

4,8

96,1%

6.

A szakmai napon kapott-e új, hasznos szakmai információkat, ötleteket?

4,92

98,46%

7.

Kialakult-e hatékony kommunikáció, jó kapcsolat a szakmai nap előadójával?

4,57

91,53%

8.

Tudott-e eredményesen kommunikálni, tapasztalatokat megosztani a többi résztvevővel?

4,5

90%

9.

Mennyire tartotta hasznosnak az előadást?

4,88

97,69%

10.

Mennyire gyakorolt önre meghatározó, pozitív hatást az előadó?

4,88

97,69%

11.

Kapott-e új, hasznos szakmai információkat, ötleteket?

4,84

96,92%

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Márk

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.