A mindennapokból

25.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Ismét szakmai nappal, belső képzéssel indítottuk az újévet a Vadvirág Óvodában.

Minden évben az év első munkanapján a teljes nevelőtestület és alkalmazotti közösség találkozik, és tölti együtt tanulással, munkával, beszélgetéssel a délelőttöt, amit hagyományosan közös ebéddel zárunk. A mai szakmai nap programját hagyományainkhoz híven, ebben az évben a tagóvoda pedagógusai ajánlották, és szervezték meg.

Belső képzés keretében ismerkedtünk meg a transzfer technikával, amit reményeink szerint jól tudunk majd használni a gyermekekkel való tevékenységeink során is. A kellemes hangulatú belső képzést Rátkai Zsuzsa iparművész vezette, és a nevelőtestület, az alkalmazotti közösség együttléte a csapatépítést is szolgálta.

Barcza Béláné intézményvezető

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Illés

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.