A mindennapokból

09.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Óvodapedagógus munkatársat keresünk a Vadvirág Óvoda nevelőközösségébe egy kedves, vidám, szakmai munkája iránt igényes, kreatív, gyermekszerető, együttműködésre képes óvodapedagógus személyében.

Ha szeretetd a kihívásokat és szeretnél egy szakmailag felkészült csapatban, kiváló szakmai közösségben, jól felszerelt intézményben dolgozni, Te vagy akit szeretettel várunk! Jelentkezz az óvodavezetőjénél!

Kezdés: 2019. aug. 21-től
Pályázati kiírás a "közigálláson", Veszprém város és az óvoda honlapján.
Küldd el önéletrajzod, jelentkezésed a vadvirag.ovoda{kukac}upcmail.hu email címre!

A feltételek >> itt <<< megtekinthetők.

Barcza Béláné intézményvezető


Tagóvodánkba (Szent István u. 12.) hosszabb távra keresünk helyettesítő munkatársat egy kedves, gyermekszerető, empatikus és kreatív óvodapedagógus személyében, aki érdeklődik a waldorf pedagógiai iránt.

A feltételek >> itt <<< megtekinthetők.

Barcza Béláné intézményvezető


A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Illés

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.