A mindennapokból

06.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Határozott és határozatlan idejű álláshelyekre keressük új kollégáinkat, kiegyensúlyozott, kedves, vidám, az óvodai nevelés iránt elkötelezett, folyamatos szakmai fejlődést igénylő óvodapedagógusok személyében, akik nevelőközösségünket erősítenék.

Szeretettel várunk olyan kollégákat, akik a különleges bánásmódot igénylő gyermekek integrált nevelésében tapasztalattal bírnak. Nyitottak vagyunk pályakezdő fiatal óvodapedagógus jelentkezése iránt is. Az álláshelyek azonnal betölthetőek!

A feltételek >> itt <<< megtekinthetők.

Barcza Béláné intézményvezető


Tagóvodánkba (Szent István u. 12.) hosszabb távra keresünk helyettesítő munkatársat egy kedves, gyermekszerető, empatikus és kreatív óvodapedagógus személyében, aki érdeklődik a waldorf pedagógiai iránt.

A feltételek >> itt <<< megtekinthetők.

Barcza Béláné intézményvezető


A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Sára, Márió

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.