A mindennapokból

16.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Határozatlan idejű álláshelyre keressük új kollégánkat, egy kiegyensúlyozott, kedves, vidám, az óvodai nevelés iránt elkötelezett, folyamatos szakmai fejlődést igénylő óvodapedagógus személyében, aki nevelőközösségünket erősítené.

Szeretettel várunk olyan kollégát, aki a különleges bánásmódot igénylő gyermekek integrált nevelésében tapasztalattal bír. Nyitottak vagyunk pályakezdő fiatal óvodapedagógus jelentkezése iránt is. Az álláshely a pályázatást követően azonnal betölthető!

A pályázati feltételek >>> itt <<< megtekinthetők.

Barcza Béláné intézményvezető


Tagóvodánkba (Szent István u. 12.) hosszabb távra keresünk helyettesítő munkatársat egy kedves, gyermekszerető, empatikus és kreatív óvodapedagógus személyében, aki érdeklődik a Waldorf pedagógiai iránt.

Pályázati feltételek >>> itt <<< megtekinthetők.

Barcza Béláné intézményvezető

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Beáta, Izolda, Lea

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.