Keresés

A mindennapokból

22.jpg

GTranslate

Hungarian English French German

Időjárás:

Névnap:

Ma : Lőrinc

2020. március16-tól augusztus 31-ig -ig minden óvodai távolmaradást az óvodavezető és tagóvoda vezető igazoltnak tekint.

A Házirendünk szabályozásával ellentétben, augusztus 31-ig ezekre a napokra a szülőknek nem kell külön írásban kérniük a távollét engedélyezését. A telefonos, vagy e-mailben történő bejelentés a nyári időszakban is elegendő a gyermek távollétének jelzésére.

Barcza Béláné intézményvezető

 

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Bázis program zárása

EMLEKLAP 20200623

Óvodánk:

boldog logo

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk elnyerte a
Címmegtartó ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
visszavonásig

használhat.

zoldorok

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.