Keresés

Névnap:

Ma : Erik, Alexandra

időjárás

+3
°
C
+
-1°
Veszprém
Kedd, 18
Szerda
+ -1°
Csütörtök
+
Péntek
-3°
Szombat
-4°
Vasárnap
-1° -5°
Hétfő
-5°
7 napos előrejelzés

Kerti kiülő

Hamarosan elkészül óvodánk kisudvarán a kerti kiülő, ami a tavalyi év báli bevételéből, a személyi jövedelemadó 1%-ának több évi bevételéből, egyéb támogatásokból kerül kialakításra. Már csak a tető hiányzik, és egy végleges festés. Reméljük hamarosan a gyerekek is birtokukba tudják venni! Ünnepélyes keretek között szeretnénk majd megköszönni minden közreműködőnek, hogy hozzásegítettek bennünket ehhez az igazán impozáns építményhez.

Köszönet minden eddigi közreműködőnek!

Lattenstein Jánosné a „Vadvirág” Alapítvány kuratóriuma nevében

Légkondicionáló berendezés az óvoda két termében

Az ide nyáron már két helyiségben is megkönnyebbülhetnek a gyerekek a nyári forróságban. Az idei báli bevételből, Tóth Balázs szülő segítségével, hozzájárulásával a Csiribiri csoportban, a tornateremben légkondicionáló berendezés került felszerelésre.

Köszönjük a támogatást a szülőknek, és Tóth Balázs Csiribiri csoportos kisgyermek apukájának!

Lattenstein Jánosné a „Vadvirág” Alapítvány kuratóriuma nevében

A mindennapokból

009_hkszcspszv.jpg

A Vadvirág Óvoda az

bázis szögletes 2023 2026 2

Óvodánk:

boldogovodaiskola2023 oklevel 781

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk elnyerte a
Címmegtartó ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
visszavonásig

használhat.

zoldorok