A mindennapokból

16.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

Alapítványunk, a „Vadvirág” Alapítvány jóvoltából 2 szett akadálypálya, mozgásfejlesztő játék került megvásárlása. A többfunkciós elemek variálhatóak, könnyen mozgathatóak, akár az esős, hidegebb, időszakban a csoportszobába is bevihetőek.

A gyermekek már kipróbálták, birtokba is vették és elnyerte tetszésüket.

Képek a játékokról >> ezen << a hivatkozáson.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Márk

Rövid hírek

A környezettudatos magatartás kialakítását célozza, hogy óvodánk bejáratánál egy használtelem-gyűjtő konténert helyeztünk el. Várjuk és kérjük, az otthon elhasznált elemeket ebbe a gyűjtőbe dobják be.