Az óvoda zárva van, és a családok otthon, bezártságban élik nem megszokott életüket. A gyermeknek nehéz elfogadni ezt, ő a szabadba vágyik, a mozgásra, szaladgálásra, hangoskodásra. A szülők meg azon gondolkodnak, mivel kössék le a figyelemét, energiáit. Óvodapedagógusaink a zárva tartás alatt - ahogy azt már megtapasztalhatták egész évben - nem hagyják a szülőket segítség nélkül. Folyamatosan gyűjtjük Önöknek, és honlapunkon keresztül elérhetik a játék- és tevékenység ötleteket, hasznos linkeket. Kérem, kísérjék figyelemmel.

Kattintsanak a Linkajánló menüpontra!

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Óvodánk:

boldog logo

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk elnyerte a
Címmegtartó ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
visszavonásig

használhat.

zoldorok

Névnap:

Ma : Buda, Richárd

Rövid hírek

Udvarunkra fűzkunyhót és fűzkaput telepítettünk 2008 tavasszán. Ezek megerősödve, lombosodva kellemes árnyékot biztosítanak a kicsiknek. A fűzkunyhó halformájú, ezért a neve: "Szomjas potyka".

GTranslate

Hungarian English French German