A mindennapokból

19.jpg

Időjárás:

GTranslate

Hungarian English French German

A Veszprémi Vadvirág Körzeti Óvodában lebonyolításra került a vezetőválasztás.

Az intézmény nevelőtestülete, alkalmazotti-, és szülői közössége - megismerve a vezetői pályázatot - véleményt nyilvánított, melyet az alkalmazotti értekezleten olvastak fel. Véleményt nyilvánítottak a Vadvirág Óvoda és a Waldorf Tagóvoda nevelői közösségei, valamint a munkaközösségek. Az alkalmazottak nevében az érdekvédelmi szerv, a Pedagógus Szakszervezet képviselője is megfogalmazta véleményét a pályázatról, a pályázóról.

A jelenlegi intézményvezető pályázatát a nevelőtestület egyhangúan (100%) elfogadta. Az alkalmazotti közösség a pályázó személyére leadott titkos szavasának eredménye: 97%-os elfogadást eredményezett.

Az intézményvezetői megbízásról a májusi közgyűlés dönt.

A vélemények a következő megnevezésekre kattintva olvashatók.

A Vadvirág Óvoda az

bazis

Keresés

Óvodánk:

refintlogo color big

A Vadvirág ovi: ZÖLD ÓVODA

Óvodánk ismét elnyerte a
ZÖLD ÓVODA
címet, amelyet
2019. december 31-ig

használhat.

Névnap:

Ma : Ervin

Rövid hírek

Udvarunkra fűzkunyhót és fűzkaput telepítettünk 2008 tavasszán. Ezek megerősödve, lombosodva kellemes árnyékot biztosítanak a kicsiknek. A fűzkunyhó halformájú, ezért a neve: "Szomjas potyka".